Додаток для Windows

RU
1win покер
1win free spins
1win coint
1win bonus
1win crasy

Реєструйся та отримуй бонус 1win

1Win Бонус за реєстрацію +500%

Отримати бонус

1Win Ставки на кіберспорт онлайн

1win / 1WIN Киберспорт

Якщо ви вважаєте, що букмекерські ставки можна робити тільки на спорт, то сильно помиляєтеся. Безумовно, ставки на спорт – це найпопулярніший вид букмекерських парі, але далеко не єдиний. Нині робити ставки можна навіть на президентські вибори та результати премії «Оскар». Однак у цій статті ми розберемо інший вид букмекерських парі, який активно набирає популярності – ставки на кіберспорт.

У цій статті ми поговоримо про те, як робити ставки на кіберспорт, чим вони відрізняються від інших парі, а також перерахуємо найпопулярніші дисципліни. Наприкінці статті ми підсумуємо все сказане, пояснивши чому ставки на кіберспорт онлайн слід робити саме в БК 1win. А якщо ви і так це все знаєте, то прямо зараз переходите на офіційний сайт букмекерської контори 1він! Для цього просто натисніть клавішу “Вхід”, після чого в новій вкладці відкриється дзеркало.

Ставки кіберспорт: особливості та відмінності

Ставки на кіберспорт за своєю суттю дуже нагадують класичні букмекерські парі на спортивні події. Ви також вибираєте матч, певний його результат та також ставите на нього бажану суму. Виграш залежить від коефіцієнта, який множиться сума ставки у разі успішного результату.

Виходи загалом також дуже схожі: ті самі тотали, фори та гандикапи. Перемоги та нічиї також є у всіх кіберспортивних дисциплінах, відмінності полягають лише у результативних діях. Результативні дії у кіберспорті – це виграні раунди (карти). Саме на кількість виграних раундів і робляться ставки на кшталт тоталу або фори. І звичайно ж, беттери отримують можливість отримати всі привілеї та бонуси від букмекера 1він .

Ставки на кіберспорт у БК 1Він Україна

На сайті букмекерської контори 1win ставки на кіберспорт – один із найпопулярніших видів парі. Щодня полягає близько 10000 кіберспортивних ставок, і за цим показником ми одні з найкращих в Україні!

На це є безліч причин, проте найголовніший — вибір подій. На сайті нашої букмекерської контори користувачі можуть робити ставки на:

Однак найпопулярнішими дисциплінами в 1 він БК, як не дивно, є DOTA та CS:GO. Ставки на кіберспортивні дисципліни цього виду хочемо розібрати окремо.

Ставки на Дота 2 – найпопулярніший кіберспорт

Всім відомо, що DOTA 2 – це найпопулярніша кіберспортивна дисципліна. Щорічно проходить безліч турнірів з Доти, найвідоміші з яких мають призовий фонд у десятки мільйонів доларів. Не дивно, що ставки на Дота 2 такі популярні у всіх букмекерських конторах.

Якщо ж говорити про їхню специфіку та особливості, то нічого надприродного ви не побачите. Людина, яка дивиться матчі з DOTA 2, легко розбереться у всіх результатах і результатах.

Ставки на КС ГО в 1Win БК

Ставки на CS GO в БК 1 win, незважаючи на шалену популярність Доти, навіть популярніші. Такий розклад можливий багато в чому через те, що матчі з КС проходять набагато частіше. Завдяки цьому користувачі практично щодня мають добрий вибір подій.

Крім цього, ставки на КС МВ мають великі можливості щодо ставок на Доту. Це вже пов’язано з тим, що матчі цієї дисципліни тривають значно довше та мають більше статистичних показників. Тим не менш, якщо ви граєте та дивитеся матчі CS:GO, то вам буде все зрозуміло.

Чому ставки на кібер спорт грошима слід робити на сайті 1Він?

Крім списку кіберспортивних дисциплін та вибору подій, у БК 1vin є багато інших переваг.

Проходьте реєстрацію в 1 він БК прямо зараз і починайте грати на реальні гроші! І пам’ятайте, кожен новий користувач отримує вітальний бонус за реєстрацію!

FAQ

Як робити в букмекерській конторі 1win ставки на кіберспорт грошима?

Щоб почати робити ставки на кіберспорт, вам доведеться створити обліковий запис і поповнити рахунок. Якщо ви це вже зробили, то наступний пункт — вибір кіберспортивної події та її результату. Зробивши вибір, вам необхідно натиснути на вибраний результат та визначиться із сумою. Ставка на кіберспорт відобразиться у правій частині екрана, а вам залишається лише її підтвердити.

Чим відрізняються ставки на кіберспорт від інших букмекерських парі?

Ставки на кіберспорт, як і будь-який інший вид букмекерських парі, має свої особливості. Насамперед — це результативні дії. Якщо у футболі – це голи, то у кіберспорті – це раунди чи карти. З цих результативних дій формуються результати на кшталт: тотал, фора чи гандикап.

Як отримати в БК 1він бонус за експрес ставки на кіберспорт?

Кожна експрес ставка на кіберспорт 1win, в якій 5 і більше результатів може принести користувачеві додатковий бонус. Для цього необхідно, щоб усі події пройшли за вашим сценарієм. Якщо експрес ставка на кіберспорт зайде, ви отримаєте додатковий відсоток від суми ставки. Відсоток залежить від загальної кількості результатів у ставці.

Як на сайті 1 win дивитися трансляцію кіберспортивної події?

Кожен користувач 1він БК має можливість дивитися трансляцію будь-якої спортивної та кіберспортивної події. Для цього не потрібно робити ставки на кіберспорт і навіть мати на рахунку гроші – достатньо мати обліковий запис. Пройшовши на сайті 1він реєстрацію, оберіть цікаву для вас подію і відкрийте її. Трансляція буде відображено у правій частині екрана.